BAIL - výrobci a dodavatelé sportovních potřeb a chráničů

Aktuality

Memoriál Rudka Štajera v Karviné 8.-9.10.2016

Memoriál Rudka Štajera v Karviné 8.-9.10.2016

Plán akcí boxu do konce roku 2016

Plán akcí boxu do konce roku 2016
Plán akcí boxu do konce roku 2016 pro Severomoravskou oblast boxu!!

Trénink dne 09.09.2016 odpadá

Trénink na Sokolovně dne 09.09.2016 odpadá pro nepřítomnost trenéra! Pokračujeme s tréninky 12.9.2016 od 17.00 hod.

OBLASTNÍ LIGA BOXU 17.09.2016 od 10.00 hod

OBLASTNÍ LIGA BOXU 17.09.2016
V sobotu 17.9.2016 od 10.00 hod. se v Hale Tatran v Ostravě koná OBLASTNÍ LIGA BOXU talentované mládeže a dospělých.
Následně od 19.30 hod. se v Hale Tatran opět po letech koná v Ostravě EXTRALIGA BOXU mezi celky SCB OSTRAVA a DTJ PROSTĚJOV! Přijďte povzbudit naše borce!

NÁBOR NOVÝCH NADĚJÍ DO BOXU

NÁBOR NOVÝCH NADĚJÍ DO BOXU
BOXING SOKOL PORUBA pořádá celé září nábor žáků, kadetů a juniorů do boxerského oddílu.  

Extraliga boxu 17.09.2016

SOUTĚŽNÍ ŘÁD BOXU 2016 -2017

Oblastní soutěž talentované mládeže 24.9.2016

Dne 24.9. 2016 od 10.00 hod. uvidíme boxerskou ligu talentované mládeže a dospělých. Přijďte se podívat a fandit. Vstup zdarma.

Hodnocení oblastního kola 19/01/2013

Odra Klosko (uprostřed) po vyhraném zápase
V sobotu před první ligou se konalo na Sokolovně také oblastní kolo mládeže. Vážení proběhlo klasicky od 8:00 poté losování a šlo se na jednotlivá utkání. Kvůli obsazení některých boxerů v lize a marodce našich mladších boxerů jsme postavili pouze tři kluky a to do školní mládeže ve váze do 40kg našeho nejmenšího Ondru Kloska, v kadetech do 75kg Lukáše Patrmana a v mužích do 75kg Marka Kvasňáka. Začneme od nejmenšího. Ondrovi byl nalosován velmi silný a statný protivník Daniel Hruška z Karviné, který má za sebou již devět utkání. Ondra nstoupil s odhodláním vyhrát. Byl velice dobře fyzicky připraven. První kolo bylo z jeho strany trochu zbrklé, ale aspoň ukázal šikovnému soupeři kdo chce být v ringu tím lepším. Po přestávce a velice dobrých radách trenéra Marka Szuby zapracoval na technické části a soupeře nepouštěl do větších akcí. Kombinace začínal od spodu na horu což na protivníka platilo. Třetí kolo probíhalo ve stejném duchu a přiznám se byl jsem mile překvapen Ondrovou fyzickou lisou. Ondra zvítězil nad zkušeným rohovníkem z Karviné na body. Velký dík tomu patří i jeho účast na reprezentačním soustředění pod vedením trenéra Pavla Dudy, kterému bych tímto rád poděkoval. Do dalšího zápasu nastoupil mladý Lukáš Patrman opět proti Karvinskému boxerovi Nikolasi Stambolidisovi. Lukáš do utkání šel bez respektu, avšak nebyl schopný vyzrát na vysokého soupeře. Práce pod rukami mu moc nešla a tak prohrál zaslouženě na body. Je třeba propracovat a nacvičit práci pod rukama. Nicméně na třetí zápas a tomu že nemá moc zkušeností ostudu neuděl. Poté ke svému prvnímu utkání mezi 16-ti provazy nastoupil Marek Kvasňák. Nalosován mu byl soupeř, který se do ringu postavil také poprvé. Marek neboxoval špatně, ale bohužel přepálil první kolo a nedržel přesně danou taktiku. V tomto kole dostal soupeře po solidním kontru z pravé ruky do počítání. Bohužel díky nezkušenosti nedokázal využít soupeřové otřesenosti a ten se za chvíli vzpamatoval. Nepříliš dobrá fyzička a přepálení prvnío kola se projevilo v polovině kola druhého. Od té doby jako by Marek nebyl schopný dát bodovatelný úder. Ve třetím kole, kdy byl dost rozbalený při útoku, si  naletěl na kontr a šel do počítání. Nakonec utkání skončilo těsně na body 2:1 pro Marka. Musím konstatovat, že pokud by vyhrál druhý boxer nic by se nestalo bylo to opravdu vyrovnané utkání. Je třeba pořádně trénovat a občas zajít zaběhat, jelikož fyzička se sama neudělá. Všem svěřencům bych rád poděkoval za vzornou reprezentaci našeho klubu. Dále Marku Szubovi, který opět odvedl výtečnou práci při rozcvičování kluků a taky klukům hodně pomohl po psychické stránce. Pavel

Pozvánka na domácí zápas 1.Ligy proti týmu KO Brno


1 2 3 4 5
Aktuality
Liga boxu mládeže
 
Sokolík Martin Prázdný má Zlato a Mistrovský titul!!
 
Otevíráme novou sezónu 2017/2018
 
Nábor nových členů oddílu BOXING SOKOL PORUBA
 

Všechny aktuality »