BAIL - výrobci a dodavatelé sportovních potřeb a chráničů

Aktuality

Výsledky našich borců z Oblastního kola v Ostravě - Pustkovci

Dalibor Roušar proti zkušenému Rochardu Waltrovi
V sobotu 17.09.2011 se uskutečnilo první kolo oblastní soutěže nového ročníku, a to v Ostravě - Pustkovci, které porádalo BC Poruba. Turnaj byl belice dobře obsazen bylo zde 66 boxerů z 12-ti klubů. Stručně rozepíši zápasy našich borců. V kategorii Kadetů se představil Jakub Hudec, který udolal svého soupeře Stanislava Škulavíka ze Sokolu Vítkovice fyzicky a vyhrál zaslouženě fyzicky. V Dalším zápase bojoval Pavel Petrák s Polským hostem z Rybniku Bartozsikem Danielem, ale technicky a takticky toto utkání nezvládl a prohrál zaslouženě na body. Posledním zástupcem v této kategorii byl Pavel Najzar, který si hravě poradil se soupeřem z X Fight Clubu Biko Kevinem a vyhrál tak vzdáním ve druhém kole. V kategorii Juniorů se představil v nejlepším světle Michal Kaděra, který jak technicky, tak fyzicky a takticky přejel svého z Olomouce Petra Barnocziho. Dalším zástupcem, který hájil barvy sokola byl Dalibor Roušar a proti o hodně zkušenějšímu Richardu Waltrovi z BC Ostrava ( několika násobný Mistr ČR ) předvedl krásný výkon a trenérům ukázal, že v první lize ostudu určitě dělat nebude, jelikož s Waltrem předvedl vyrovnaný souboj. Chyběli jen zkušenosti, kterých má Dalibor zatím málo. Posledním zástupcem Sokolíků byl Pavel Roháč, který bojoval s Prchalou Václavem ze Sokola Vítkovice a dal mu jasně na jevo kdo umí boxovat lépe. Pavel Vyhrál zaslouženě. Jediným borcem, který bohužel musel stát, protože neměl soupeře byl Pavel Červeňák. Takže když to shrneme ze šesti zápasů - 4x výhra a 2x prohra. Krásná práce! Je vidět, že kluci jdou pod vedením trenéra Josefa Pekárka a Miroslava Oslizla hodně nahoru.

Pozvánka na Turnaj

Pozvánka na Turnaj - Jaworzno
Jaworznicki Klub Bokserski ,,JAWOR" TEAM zve Boxing Sokol Poruba na mezinárodní turnaj, který se uskuteční 14-15.05.2011 v polském Jaworzne. Pozvánka je přiložena.

XII Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSIR Rybnik

Dominik s Pohárem pro vítěze

XII Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSIR Rybnik

Dne 02.04.2011 se Boxing Sokol Poruba zúčastnil turnaje v Polsku, na který se vydalo na sedm boxerů. Klub reprezentovali přípravka – Jan Smyczek, Kadeti – Jakub Hudec, Pavel Petrák, Dalibor Roušar, Dominik Vild, Pavel Najzar a Jakub Válek. Bohužel nám nebyli nakloněni rozhodčí jak to v zahraničí občas bývá, nic méně alespoň jedno vítězství vybojoval perfektním výkonem Dominik Vild. Svému soupeři nedal nejmenší šanci na úspěch a o vítězi tak nebylo pochyb. Děkujeme Domino!

Přípravka
59kg Dominik Cieślik (Jaworzno) - Jan Smyzcek (Sokol P.) NB
 

Kadeti

48kg Michal Bulat (Jaworzno) - Jakub Hudec(Sokol P.) NB
54kg Daniel Bartosik (Jaworzno) - Pavel Petrák (Sokol P.) NB
52kg Dawid Kostrubala (Knurów) - Dalibor Roušar(Sokol P.) NB
60kg Krzysztof Janiczek (Źywiec) - Dominik Vild(Sokol P.) NB
60kg Daniel Rutkowski (Rybnik) - Pavel Najzar(Sokol P.) NB
60kg Marcin Kowalczyk (Ruda Śl.) - Jakub Válek(Sokol P.) NB

Debry skončilo remízou

Standa Bártek poráží Kamila Beníčka
V sobotu 19.02.2010 se v sokolovně na Vřesinské ulici v Porubě uskutečnilo historické derby mezi BC Sokolem Poruba a BC Ostravou. Nádherné utkání, které přišlo povzbudit cca 300 diváků skončilo remízou. Bohužel v neděli boxovalo SK KO Brno proti JMR Brno a v tomto utkání zvítězili hosté, což pro nás znamená sesun na druhou příčku v tabulce.

Historicky první ostravské DERBY je tady!!!

Historicky první ostravské DERBY je tady!!!
V sobotu 19.02.2011 se v porubské sokolovně uskuteční 6. kolo 1.první ligy. Bude to vůbec první debry, které se v Ostravě uskuteční přijďte proto podpořit naše borce k perfektnímu výkonu!!! Vstupné bude 20kč. Těšíme se opět na hojnou návštěvnost!

První prohra v 1.lize

Naši boxeři se utkali 27.01.2011 v společenském sále v Kroměříži s domácím celkem Výběru Jihomoravského regionu. Bohužel zápas pro tým nedopadl podle představ a prohráli jsme 10:6. Samozřejmně na tom ale nic nemění, že se stále držíme na první příčce v tabulce moravské části první ligy.

Sokolští boxeři utvrdili 1.místo v tabulce 1. ligy

Konečné vítězství stvrdil Aleš Šebesta
Dne 15.1.2011 uspořádal dopoledne oddíl Boxu Sokolu Poruba turnaj Talentované mládeže a od 15:00 zápas 1. Ligy, kdy přivítal na své půdě soupeře z oddílu SK Ko Brno. Realizační tým musí pochválit především mladé boxery dorostence, kteří všechny své duely vyhráli, čímž si zvedli sebevědomí a ukázali svým kolegům z oddílu, že základní příprava pro boxery je správná, jak po stránce taktické, tak po stránce fyzické a technické, za což realizační tým děkuje trenérům Mirku Oslislovi a Josefu Pekárkovi za přípravu mláděže. Po 15-té hodině nastoupili proti sobě v 1 lize borci Sokolu Poruba a SK Ko Brno. Výsledky viz příloha sestava mužstev, kde si domácí poradili se svým soupeřem 12:4 a utvrdili tím své 1.místo v moravské části tabulky. Musíme vyzvednout výkony Jakuba Vozára (56kg), který jasně vybodoval úřadujícího mistra ČR v mužích, Juraje kasaniče za perfektně technicky a takticky vedený boj a Aleše Šebestu, který ve váze supertěžké předvedl svůj standard a vybodoval zkušenějšího borce Smítala, který měl odboxováno podstatně více utkání.

Sezóna začíná 1. Ligou

Sezóna začíná 1. Ligou
Přátelé a příznivci boxu a hlavně našeho Boxing klubu Sokol Poruba pozor, již 15.01.2011 v 15:00 začínáme druhou půlku sezóny 1. Ligy a to s KO Brnem. Naši borci si vedou skvěle očemž svědčí také perfektní 1.místo po půli soutěže. Přijďte proto povzbudit do domácího prostředí naše kluky k dalšímu podařenému vítězství!!! Samozřejmně jak je zvykem od rána budou probíhat boje na oblastním kole. Oblast začína jako vždy v 10:00.

První výhra Boxingu Sokolu Poruba

Juraj předvedl perfektní výkon

 historické utkání 1.ligy v boxu na sokolovně na Vřesinské ulici, které se uskutečnilo 23.10.2010 v 15:00 mezi domácími TJ Boxing sokolem Poruba a Jihomoravským regionem – Brno. Velmi slušná návštěvnost cca 300 diváků. Diváci vytvořili neskutečnou atmosféru, která pomohla vést domácí borce k výhře. Už ze začátku naši chlapci pět utkání vyhráli a tím soupeři nasadili vysokou laťku. Díky těmto pěti výhrám bylo již jasné, že náš tým nemůže v tomto utkání prohrát, jelikož jsme vedli 10:0. Pak však soupeři nasadili své triumfy a ve všech zbývajících váhách vyhráli. Nejlepší výkon, jak z taktické tak z technické stránky předvedl náš odchovanec ve váze 75kg Juraj Kasanič, který svému soupeři nedal nejmenší šanci vyhrát. Takticky jej předcházel, byl rychlejší, přesnější a soupeř nevěděl co si má počít. Trenérská trojice Smuž, Oslizlo, Pekárek byla s výkony svých svěřenců spokojena už z toho důvodu, že soupeř v minulé sezoně 2009/2010 1. ligu vyhrál. Utkání skončilo 10:6 pro Boxing Sokol Poruba. Díky chlapci!!!

Pozvánka na 1. Ligu

Pozvánka na 1. Ligu
V sobotu 23.10 v 15:00 se uskuteční na porubské sokolovně (Vřesinská 121/97) 2. kolo 1. Ligy v boxu. Utká se náš domácí celek Boxing Sokol Poruba proti výběru Jihomorvského regionu a Brna. Přijďte povzbudit naše boxery. Součástí bude také oblstní soutěž mladých boxerů, která bude začínat v 10:00. Občerstvení máme zajištěno.
1 2 3 4 5
Aktuality
Liga boxu mládeže
 
Sokolík Martin Prázdný má Zlato a Mistrovský titul!!
 
Otevíráme novou sezónu 2017/2018
 
Nábor nových členů oddílu BOXING SOKOL PORUBA
 

Všechny aktuality »