BAIL - výrobci a dodavatelé sportovních potřeb a chráničů

Aktuality

Začíná 39. ročník Velké ceny Ostravy

Začíná 39. ročník Velké ceny Ostravy
Jako každoročně se na podzim koná Velká Cena města Ostravy. Letos začne již 39.ročník tohoto Evropského turnaje.

Cenná remíza z Brna

16-ti letý talentovaný Denis Gaméz
V neděli 3.10.2010 se uskutečnilo prvoligové utkání boxu mezi SKB KO Brno a nováčkem v soutěži TJ Boxing Sokol Poruba. Utkání se konalo v kulturním domě v centru Brna. Porubský nováček přijel se svým mladým týmem ,,v sestavě boxovali dva 16-ti letí borci" a určitě ukázal, že na první ligu má. O čemž svědčí remíza na půdě soupeře. Je nutné vyzvednout výkon 16-ti letého Denise Gaméze – 64kg, který technicky předčil svého zkušenějšího soupeře Schuberta, Juraje Kasaniče – 75kg, který před limitem ukončil zápas se známým Spoustou a Aleše Šebestu - +91kg, který se nenechal zastrašit svaly oplývající postavou soupeře Ortcikra a ukončil zápas před limitem. Realizační tým – trenéři Smuž, Oslizlo, Pekárek byli s výkony svých svěřenců spokojeni, i když nějaké chybičky svým svěřencům vytkli.

Pozvání na mezinárodní turnaj

Vloženo : 21.09.2010

Pozvání na mezinárodní turnaj
Boxing Sokol Poruba byl pozván do Polska na mezinárodní turnaj ,,o Pohár Prezidenta města Rybniku", který se bude konat v termínu 29-31.10.2010 Tak nám držte palce.

Nábor členů od 13 let

Nábor členů od 13 let
Od začátku září probíhá nábor nových mladých členů ve věku od 13 let. Zájemci se můžou hlásit na tréninku v pondělí, nebo ve středu od 15:30 u tamního trenéra.

Letní příprava

V současné době probíhá intenzivní příprava na první prvoligové utkání a někteří svěřenci jsou připravováni na Mčr mužů, juniorů a kadetů.

Přihláška do 1.ligy

Vloženo : 11.08.2010

Přihláška do 1.ligy

Realizační tým se v průběhu tréninkových procesů a výsledků svých svěřenců v oblastních soutěžích rozhodl přihlásít oddíl Sokol Poruba do 1. ligy. Tento možná trošku odvážný, pro někoho i drzý krok jsme nazvali takzvaným ,,nultým ročníkem" a dle výsledků celého kolektivu i jednotlivců se trenéři rozhodnou zda budeme v závodní činnosti – 1. lize pokračovat, či zamíříme i k vyšším metám – Extraliga, Interliga Boxing One.

1 2 3 4 5
Aktuality
Liga boxu mládeže
 
Sokolík Martin Prázdný má Zlato a Mistrovský titul!!
 
Otevíráme novou sezónu 2017/2018
 
Nábor nových členů oddílu BOXING SOKOL PORUBA
 

Všechny aktuality »